Хто може отримати нові продуктові набори у Запорізькій області: головні контакти, адреси та реєстрація

Хто може отримати нові продуктові набори у Запорізькій області: головні контакти, адреси та реєстрація

В умовах сьогодення, коли придбання необхідних продуктів стає все складнішим для вразливих верств населення, на допомогу приходять благодійні організації. Цього разу продуктові набори отримають внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Енергодару, які знайшли прихисток у Запоріжжі та Запорізькій області.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Телеграм-канал «Енергодар це Україна».

Кому і як отримати допомогу

Продуктові набори розподілятимуться серед ВПО, які евакуювалися з Енергодару. Кожна сім’я отримає один набір. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням, яке буде доступне в телеграм-каналі «Енергодар це Україна». Про початок видачі допомоги також повідомлять у цьому каналі.

Адреса видачі та контакти

Видача продуктових наборів відбуватиметься за адресою: м. Запоріжжя, 10-й корпус ЗНУ (навпроти Незалежної України, 13). З будь яких питань стосовно допомоги по цим адресам можна звертатися за наступними телефонами:

098 017 37 25

099 750 59 94

Години роботи: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 14:00.

Підтримка від благодійного фонду

Гуманітарна акція організована Центром допомоги евакуйованим громадянам Енергодара за підтримки благодійного фонду Global Empowerment Mission Ukraine. Фонд надає фінансову підтримку, щоб забезпечити вразливі категорії населення необхідними продуктами.

Ініціатива з розподілу продуктових наборів є важливим кроком у підтримці внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити свої домівки через війну. Це допоможе полегшити їхнє повсякденне життя та забезпечити базові потреби у важкий період.

Нагадаємо, волонтери з Запоріжжя створили унікальне взуття для саперів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *