Як за місяць змінилися обстріли Запорізької області, та на що вказує динаміка?

Як за місяць змінилися обстріли Запорізької області, та на що вказує динаміка?

Війська РФ значно збільшили інтенсивність обстрілів у Запорізькій області, де щодня фіксується понад 400 ворожих атак.

Про ситуацію з обстрілами Запорізької області повідомляє «Всі вісті», посилаючись на заяву голови ЗОВА Івана Федорова, яка пролунала під час телемарафону.

Федоров зазначив, що за останню добу зафіксовано понад 450 обстрілів, у результаті яких було зруйновано 11 цивільних будинків. Найбільше руйнувань спостерігається на прифронтових територіях.

«Ми бачимо, що інтенсивність обстрілів не падає, а підвищується. Місяць тому ми фіксували 200-250 обстрілів кожен день, а зараз це понад 400 обстрілів. Інколи доходить до 550 обстрілів за добу», — зазначив Федоров.

Ворог зазвичай атакує такі населені пункти як Роботине, Гуляйполе та Оріхів. Ці фронтові населені пункти найчастіше перебувають під ворожими обстрілами, що призводить до значних руйнувань інфраструктури та загрози життю мирних мешканців. Нажаль, така інтенсифікація обстрілів вказує на те, що РФ має ще значну кількість снарядів, а військове виробництво РФ є суттєвим.

Зростання інтенсивності обстрілів у Запорізькій області підкреслює серйозність ситуації на фронті. Понад 400 атак щодня створюють критичну загрозу для мирного населення та призводять до значних руйнувань інфраструктури. Незважаючи на складні умови, місцева влада та військові підрозділи роблять усе можливе для захисту регіону та його мешканців. Ситуація вимагає постійної уваги та підтримки, щоб забезпечити безпеку та стабільність у Запорізькій області.

Нагадаємо, що відомо про нові крадіжки на закупівлі продуктів для ЗСУ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *