Що відомо про нові крадіжки на закупівлі продуктів для ЗСУ

Що відомо про нові крадіжки на закупівлі продуктів для ЗСУ

Правоохоронні органи викрили масштабну схему крадіжок на закупівлі продуктів харчування для української армії, організовану молодим підприємцем із Запоріжжя Владиславом Володським. Йому загрожує від 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Подробиці повідомляє «Всі вісті», посилаючись на «Парламент.ua».

Володський разом з батьком розробили прибуткову схему, яка дозволила їм привласнювати значні суми бюджетних коштів. Використовуючи свої компанії, зокрема ТОВ «Регіон-Продукт» та інші фірми, вони реалізовували шахрайські операції, обманюючи державу та підриваючи забезпечення харчуванням військовослужбовців Збройних сил України.

Слідство встановило, що бюджетні кошти привласнювалися в особливо великих розмірах. Попри те, що суми, за оцінками прокурорів, були значні, а схема безпосередньо зачіпала державні інтереси та харчування військових, Володський досі залишається на волі.

Також на волі перебуває Сергій Чепурний, який був залучений до створення «прикриття» для Володського. За словами джерел, Володський залучив Чепурного для забезпечення своєї безкарності, використовуючи його зв’язки для уникнення відповідальності. Батько Володського активно використовує ці зв’язки, намагаючись вплинути на слідство та уникнути покарання для своєї шахрайської родини.

Правоохоронці продовжують розслідування цієї справи, але на даний момент винуватці залишаються на свободі. Це викликає занепокоєння серед громадськості та ЗМІ, які стежать за розвитком подій і висвітлюють спроби уникнути відповідальності за масштабні крадіжки.

Нагадаємо, РФ націлилася на боротьбу з ТЦК в Україні: відомо про затримання агента в Запоріжжі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *