Найближчим часом буде багато комунікації з партнерами щодо нових систем ППО та спільних виробництв, — Зеленський

Найближчим часом буде багато комунікації з партнерами щодо нових систем ППО та спільних виробництв, — Зеленський

Йдеться, зокрема, про виробництво дронів.

Володимир Зеленський

Найближчим часом буде багато комунікації щодо нових систем ППО та спільних виробництв, зокрема дронів. Буде йтись і про збільшення обсягів і залучення спеціальних інвестицій у такі виробництва. 

Про це у своєму зверненні розповів президент України Володимир Зеленський.

“Вже маємо частину підтверджень від лідерів щодо збільшення наших спроможностей ППО, і головне – реалізувати їх повністю й додати ще відповідних домовленостей”, — зазначив президент.

Володимир Зеленський сьогодні провів кілька нарад із зовнішньополітичною командою про необхідні результати цього червня. 

Підписуйтесь на наш Google News

“Ми детально плануємо перемовини, зустрічі наших представників, зміст документів. Це стосується і оборонних пакетів для України, і нових безпекових угод, і Саміту миру. Фактично щодня ми додаємо учасників Саміту та протидіємо російським спробам зірвати чи послабити Саміт”, — наголосив голова держави. 

Володимир Зеленський нагадав, що вчора на Харківському напрямку на війні загинула Ірина Цибух – бойовий медик “Госпітальєрів”, одна із тих, хто не лише захищав державу, а й робив усе, щоб інші долучалися, тренувалися, вчилися бути ефективними.

Верховний головнокомандувач висловив співчуття всім побратимам та друзям, усім близьким Ірини, кожному, хто її знав, і кожному, кого вона надихала боротися заради України та здобувати результат заради України. 

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *