Продавати чи купувати валюту: поради економістів

Продавати чи купувати валюту: поради економістів

Експерт вважає, що зниження курсу долара можна буде очікувати в середині червня / фото ua.depositphotos.com

Гривня поступово втрачає привабливість як засіб отримання прибутку. Експерти ж вважають, що причин для паніки немає.

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі ТСН зазначив, що за нинішнього середнього курсу купівлі долара депозити в гривні майже досягли паритету з інвестиціями в готівкову валюту. У зв’язку з цим економіст порадив не відкривати нові депозити в гривні, а звернути увагу на державні цінні папери, прибутковість яких вища.

Зі свого боку президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко вважає, що можна ризикнути і продати валюту, а потім дочекатися зниження курсу і купити її. За його словами, зниження курсу долара можна буде очікувати в середині червня

Відео дня

«Певний ризик у наявності, але на валютній готівці, купленій півроку тому по 36 грн/долар, можна тепер заробити чотири гривні на кожному доларі, у перерахунку це 22% річних, більше ніж на депозитах і ОВДП. Але можна і програти, якщо мій прогноз не справдиться, і долар не подешевшає», — попередив експерт.

Водночас фінансовий аналітик Андрій Шевчишин радить купити долари або євро, бо потенціал для девальвації гривні до 41 гривні за долар залишається.

Курс долара в Україні — прогноз експертів

Експерти вважають, що гривня до кінця тижня продовжить дешевшати. За словами члена Економічного дискусійного клубу Олега Пендзина, НБУ встановив офіційний курс понад 40 грн за долар, що прискорить тренд на падіння гривні.

Зі свого боку президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко заявив, що попит на валюту скоро піде на спад, відповідно подешевшає і долар.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *