В усіх областях України ввели аварійні відключення світла: завтра діятимуть графіки

В усіх областях України ввели аварійні відключення світла: завтра діятимуть графіки

Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання / фото УНІАН, Віктор Ковальчук

Сьогодні, 15 травня, з 19:25 до 22:00 «Укренерго» запровадило контрольовані аварійні відключення світла для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Також повідомляється, що з 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження — графіки погодинних відключень.

«Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною. Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону», — сказано у повідомленні Укренерго.

Відео дня

Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

«Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня. Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується», — додали там.

ДТЕК попередив про екстрені відключення в Києві, Київській області, на Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині.

«Надзвичайно важка ситуація в енергосистемі триває. Тому за вказівкою Укренерго, застосовуються екстрені відключення. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію, — додали там.

Відключення світла в Україні

15 травня диспетчерський центр «Укренерго» застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України. 

Як повідомляла прес-служба «Укренерго», аварійні відключення електроенергії діяли в усіх областях впродовж кількох годин — з 6:40 до 09:00. Водночас у компанії наголосили, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *