Як РФ посилила мобілізацію на ТОТ, та що допоможе від неї захиститися?

Як РФ посилила мобілізацію на ТОТ, та що допоможе від неї захиститися?

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров розповів що росіяни активно мобілізують сотні людей з окупованих територій, навіть при тому, що більшість українців вже виїхала з ТОТ.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на «24 канал».

Згідно зі словами Федорова, саме слово «призов» вживається для опису цього процесу росіянами, хоча раніше оголошення «призову» не було характерним для окупованих територій. Ситуація кардинально змінилася у цьому році.

«Навіть той факт, що президент РФ Володимир Путін раніше обіцяв, що на «нових» територіях не буде оголошено «призову» протягом наступних п’яти років, не допоміг захистити українців на ТОТ. Очевидно, що обіцянка Путіна не виконана», — зазначив Федоров.

Зараз для тимчасово окупованих територій немає жодних обмежень. Отже, ці території підпадають під «призов» російської армії, щоб заповнити запаси людських ресурсів. Щоб уникнути «призову», Федоров рекомендує виїхати з окупованих територій якнайшвидше, оскільки ніхто не може гарантувати безпеку на місці.

Є кілька шляхів, які дозволяють виїхати з окупованих територій, серед них:

— перетнути кордон через Крим і потрапити в континентальну Росію, а далі виїхати через Грузію або країни ЄС, або вилетіти до Молдови або Туреччини;

— проїхати через Маріуполь або Новоазовськ і потрапити в континентальну Росію, а далі вибрати один з варіантів: рухатися до Сумщини і перетнути кордон в пункті пропуску Колотилівка, виїхати через Грузію або країни ЄС, або вилетіти до Молдови або Туреччини.

Нагадаємо, як хібукі-терапія покращила навички психологічної підтримки запорізьких педагогів?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *