Якими стали наслідки непогоди у Запоріжжі? (фото)

Якими стали наслідки непогоди у Запоріжжі? (фото)

Після негоди, що обрушилася на Запоріжжя ввечері 15 квітня, у місті сталося немало неприємностей. Сильний вітер із дощем призвів до обвалення дерев, повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв.

Про ситуацію в місті повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Телеграм Куртєва.

За його словами, до ранку 16 квітня до міськради надійшло близько 60 офіційних звернень про повалені дерева та обвалене гілля. Фахівці ДСНС, міської аварійно-рятувальної служби та комунальних бригад працювали цілу ніч.

«Рух міського транспорту відновлено у всіх напрямках. Змін у роботі громадського транспорту немає. Аварійні роботи тривають і надалі, протягом усього дня», — заявив Куртєв.

Також на минулому тижні Дніпровський та Криворізький райони Дніпропетровської області потерпіли від сильного шторму. У Новопокровській громаді Дніпровського району вітер здійснив негармонійний танець, обшматкувавши дахи будівель. Ці жорсткі погодні умови призвели до поривів електропроводів.

У Кривому Розі Терновський, Покровський, а також частково Саксаганський та Долгінцевський райони тимчасово залишилися без світла.

Варто нагадати, якою стала активізація РФ у Запорізькій області, та чи вистачає окупантам сил для масштабної атаки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *