Зі спецрахунку НБУ на потреби оборони перераховано майже ₴34,5 мільярда

Зі спецрахунку НБУ на потреби оборони перераховано майже ₴34,5 мільярда

Від початку війни зі спеціального рахунку, відкритого Національним банком України, на потреби оборони перераховано майже 34,5 млрд гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Загалом з початку війни зі спецрахунка на потреби оборони Національний банк перерахував майже 34,5 млрд грн, у березні 2024 року – понад 358,1 млн грн", — йдеться в повідомленні.

Станом на 1 квітня 2024 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки сил оборони 24 лютого 2022 року, становить майже 1,5 млрд грн. За минулий місяць на спецрахунок надійшло понад 182 млн грн. Усього з початку війни на спецрахунок надійшло майже 35,8 млрд грн в еквіваленті.

Кошти перераховували як громадяни та підприємства України, так і міжнародна спільнота (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу). З-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари) надійшло майже 15,9 млрд грн в еквіваленті.

Як повідомлялося, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *