Яка загроза виникла на ЗАЕС, та чим РФ обурила представників МАГАТЕ?

Яка загроза виникла на ЗАЕС, та чим РФ обурила представників МАГАТЕ?

Протягом тижня представники МАГАТЕ, які продовжують знаходитися на території Запорізької АЕС, почули вибухи на різних відстанях від самої станції. Це вказує на те, що РФ використовує станцію в якості «щита», але така тактика може призвести до трагедії.

Як повідомляє «Всі вісті»,  цю інформацію надав гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі в своєму звіті, опублікованому на офіційному веб-порталі організації в четвер, 28 березня.

«На даний момент нам вдалося стабілізувати ситуацію, але минулого тижня ми знову переконалися, що ядерна безпека в Україні залишається надзвичайно вразливою. Ми не можемо дозволити собі послабити пильність ні на мить», — підкреслив Гроссі.

Експерти продовжують чути вибухи щодня протягом останнього тижня на різних відстанях від самої АЕС. Згідно з повідомленням, кілька разів звуки чулися дуже близько — імовірно, це були артилерійські постріли, що виходили з території станції.

Два рази протягом останніх днів були почуті постріли від стрілецької зброї. Крім того, за даними МАГАТЕ, у середу на території станції спрацювала сигналізація повітряної тривоги, тому експертам довелося відкласти запланований візит до сховища сухого відпрацьованого ядерного палива на території ЗАЕС.

Нагадаємо, як РФ збирається русифікувати ТОТ України, та які важливі деталі помітила розвідка Британії?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *