Чи захопила РФ Роботине, і що прогнозують експерти на тлі змін на фронті?

Чи захопила РФ Роботине, і що прогнозують експерти на тлі змін на фронті?

На заході Запорізької області спостерігається продовження просування загарбників. Західні джерела встановили. Що на цей раз це не російські фейки, а прикра правда. Однак, варто зазначити, що просування не є масштабним, а втрати окупантів суттєві.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на звіт ISW.

За даними Інституту вивчення війни, під час боїв на заході області війська Російської Федерації захопили половину села Роботине. Цю інформацію підтверджує й український військовий журналіст Богдан Мирошников.

Дослідники також фіксують просування росіян в західній частині області під Роботиним на тлі тривалих бойових дій у цьому районі. Згідно з інформацією від інформаційного ресурсу DeepState, ворог також продовжує просуватися біля Вербового, що підтверджується оновленою картою театру воєнних дій.

Експерти ISW додають, що геолокаційні знімки, опубліковані 17 березня, свідчать про незначне просування російських військ також на схід від Лугівського, що знаходиться на північний схід від Роботиного.

Варто зазначити, що наразі немає реальних фактів того, що ЗСУ будуть змушені покинути цей регіон. Бої продовжуються, а Україна працює для створення майбутнього великого контрнаступу.

Нагадаємо, як РФ убезпечувала псевдовибори на ТОТ, та що насправді загрожує громадянам?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *