Польща посилить контроль та перевірки українських товарів на кордоні

Польща посилить контроль та перевірки українських товарів на кордоні

Під час перевірок на польському кордоні польські чиновники знайшли неякісну малину /Колаж УНІАН, фото MRiRW_GOV_PL, EKOlodziejczak_

В уряді Польщі анонсували посилення контролю на українському кордоні. Планується активізувати перевірки товарів, які ввозяться з України, повідомило Міністерство сільського господарства та сільського розвитку Польщі у Twitter.

Зокрема, повідомляється, що глава польського відомства Чеслав Секерський провів перевірки на прикордонних пунктах пропуску «Медика» та «Корчова» на кордоні з Україною.

Польський міністр анонсував посилення контролю та більшу активізацію перевірок.

Відео дня

«Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства», — йдеться у повідомленні міністерства.

Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак також другий день поспіль інспектує прикордонні пункти,  зазначивши, що наглядає за перевірками сільгосптоварів, які ввозяться з України. Зокрема, сьогодні він відвідав КПП «Ягодин-Дорогуськ», а вчора побував у Грубешуві.

Колодзєйчак також опублікував фото неякісної замороженої малини, яку розвернули на кордоні.

«Після такої малини висновок один: ембарго на українську заморожену малину, якої у 2023 році до Польщі надійшло понад 60 тисяч тонн», — написав він.

Ситуація на польському кордоні

Раніше польські фермери оголосили про намір почати нову блокаду кордону з Україною. Вони планували з 9 лютого заблокувати всі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також на місяць заблокувати дороги і автомагістралі в окремих воєводствах. 

Причиною фермери називають «рішення Брюсселя про імпорт сільгосппродукції з України і пасивність польського уряду».

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *