Банкомати в Австрії перестали обслуговувати картки російського Газпромбанку, − ЗМІ

Банкомати в Австрії перестали обслуговувати картки російського Газпромбанку, − ЗМІ

Фінансова установа досі не потрапила під санкції Євросоюзу.

Банкомати в Австрії перестали видавати готівку власникам карток російського Газпромбанку, пише Радіо Свобода.

Це найбільша російська кредитна організація, яка не потрапила під санкції Євросоюзу.

В австрійській компанії, яка обробляє платежі іноземних карток, пояснили, що ця проблема не є у межах її компетенції. У Газпромбанку заявили, що партнери банку в Австрії “відмовляються відповідати”, чому не видають гроші.

Підписуйтесь на наш Google News

Проблему зафіксували наприкінці минулого року. Російські ЗМІ повідомляють, що така ж проблема є і в Італії.

Газпромбанк, разом із “ДОМ.РФ” є одним із двох банків зі списку 10 найбільших у Росії, який не потрапив під санкції Євросоюзу після зими 2022 року. Восени Європарламент схвалив резолюцію, яка закликає внести банк до списку санкцій. Однак у прийнятому наприкінці грудня 12-му пакеті обмежень такого заходу немає.

  • Після російського вторгнення в Україну російська економіка потрапила під санкції західних країн. З російського ринку пішли найбільші платіжні системи − американські Visa та Mastercard. 
  • У Росії банки перейшли на платіжну систему «Мир», для закордонних поїздок клієнтам пропонують китайську UnionPay. Однак карти банків, які потрапили під санкції, не працюють у західних країнах і з нею.
  • У травні 2022 року в Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що російська держкорпорація «Роскосмос» обходить міжнародні санкції через Газпромбанк. Вона активізує через нього свої розрахунки.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *