КНДР збільшить постачання артилерійського озброєння Росії в обмін на ракетні технології, – Буданов

КНДР збільшить постачання артилерійського озброєння Росії в обмін на ракетні технології, – Буданов

Пхеньян має великі можливості для виготовлення снарядів – значно більше, ніж у РФ. 

Кирило Буданов

Росія поповнює втрати в озброєнні і техніці кількома шляхами. У неї працює державна програма узаконеної контрабанди, що називається «паралельний імпорт». Завдяки ній окупанти отримують дефіцитні товари, але також вони відкрито купують озброєння у КНДР. 

Росіяни контрабандно отримують комплектуючі з багатьох країн, не лише зі Сходу, а й і з Заходу. Про це в інтерв’ю «Ми-Україна» розповів керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. 

Повністю перекрити ці постачання для росіян поки ніхто не зміг. Однак і завдяки контрабанді ворог не може закрити всі свої потреби.

«Такі витрати, які йдуть у цій війні, жодна з країн не може перекрити повністю. Витрачається набагато більше, ніж виготовляється», – сказав він.

Найбільшою потребою окупантів є така ж, як і в України – боєприпаси. Пуски «Ураганів» і «Смерчів» для них уже рідкість, хоча на початку війни окупанти активно їх використовували.

Буданов також попередив, що КНДР і РФ надалі поглиблюватимуть співпрацю, і корейці поставлять росіянам ще більше артилерії. Росія натомість передасть ракетні технології державі-спонсору тероризму.

«КНДР, зрозуміло, за ці технології буде робити дуже багато чого. Людський ресурс там серйозний. Оборонні спроможності, на жаль, неспівставні з Російською Федерацією. Вони можуть працювати і працюють набагато ефективніше, ніж росіяни. Тому збільшення постачання перш за все артилерійського озброєння точно буде», – сказав він.

Також КНДР поставить ракетне озброєння. Буданов каже, що північнокорейська зброя хоч і «минулого сторіччя», але однаково є зброєю і стріляє. 

  • Про те, що зараз найбільшим постачальником для Росії є саме Північна Корея, в січні говорив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов. 
  • До того Білий дім заявив, що між Росією і Північною Кореєю фіксують безпрецедентний рівень співпраці у військовій сфері.
  • 12 січня США уже впровадили санкції за постачання Пхеньяном балістичних ракет до Росії. Факт використання проти України балістичних ракет «Ікандер» із КНДР у січні підтвердив Генпрокурор України Андрій Костін.
  • Згодом Велика Британія надала групі експертів із ООН супутникові знімки північнокорейських поставок до Росії. Лондон прагне почати офіційне розслідування угоди з постачання озброєння в обхід міжнародних санкцій.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *