Росія продовжує застосовувати ДРГ на Сумщині, — ДПСУ

Росія продовжує застосовувати ДРГ на Сумщині, — ДПСУ

ДПСУ: Росія продовжує застосовувати ДРГ на Сумщині, — прикордонники

Ілюстративне фото

Росія продовжує застосовувати диверсійно-розвідувальні групи, найбільше – на Сумщині.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«На жаль, ситуація досить непроста. В першу чергу через обстріли, яких Росія щоденно продовжує завдавати по території України. Загалом… лише з початку цього місяця, нашими прикордонними нарядами зафіксовано більше 1800 обстрілів по території Чернігівської, Харківської та Сумської областей. Найбільше припадає по Харківській», – розповів він.

Ккрім обстрілів, на північному кордоні фіксуються диверсійно-розвідувальні групи ворога. Найбільше спроб — Сумському напрямку, але також є активність й у Харківській області. Еайменш активні за останній період ДРГ — у Чернігівській області.

«Ворожі ДРГ – це загроза не лише для Сил оборони, але й для мирних жителів. Вчора ворожа ДРГ біля кордону на Сумщині практично розстріляла автомобіль, в якому їхали цивільні люди. Вони загинули, на жаль», – нагадав Демченко.

  • У грудні минулого року Росія активізувала ДРГ у Сумській та Харківській областях. За два тижні було зафіксовано сім намагань ворога потрапити на територію України.
  • Спроби тривають досі, тому мешканців Сумщини закликали повідомляти в СБУ про підозрілих осіб. Крім того, російські війська фактично щодня обстрілюють прикордонні громади області.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *