Офіційний курс валют на завтра: гривня слабшає перед вихідними

Офіційний курс валют на завтра: гривня слабшає перед вихідними

НБУ встановив офіційний курс валют на 26 січня / фото УНІАН

Національний банк України встановив на п’ятницю, 26 січня, офіційний курс долара до гривні на рівні 37,58 грн/дол. Таким чином, гривня послабилася на 5 копійок, порівняно з сьогоднішнім показником.

Згідно з даними на сайті регулятора, офіційний курс НБУ щодо євро на п’ятницю встановлений на рівні 40,92 грн/євро. Тобто гривня послабилася на 4 копійки, порівняно з сьогоднішнім курсом.

На міжбанківському валютному ринку України до 16:00 котирування гривні до долара встановилися на рівні 37,58/37,60 грн/дол., євро – 40,88/40,88 грн/євро.

Відео дня

Курс валют в Україні – останні новини

Начальник департаменту казначейства «Глобус Банку» Тарас Лєсовий зазначив, що на валютний ринок у лютому впливатиме низка економічних та воєнних чинників, а курсові коливання на готівковому ринку будуть в діапазоні 37,5-39,5 грн/дол. та 40-43 грн/євро.

За словами експерта, в лютому триватиме процес курсової конкуренції між фінустановами на готівковому ринку за покупця: різниця між курсами купівлі не перевищить 0,1-0,2 грн, а поточні курсові зміни на готівковому ринку не перевищать 0,3-0,5 грн.

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *