Мінекономіки підписало меморандум про співпрацю із Лондонською фондовою біржею

Мінекономіки підписало меморандум про співпрацю із Лондонською фондовою біржею

Міністерство економіки України, Лондонська фондова біржа та британська організація TheCityUK підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки розвитку українського ринку фінансових та пов’язаних професійних послуг через «Хаб City-Ukraine».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«У співпраці з Урядом Великої Британії, TheCityUK і London Stock Exchange plc Україна прагне створити сприятливу фінансову екосистему для доступу українських компаній до фінансування та залучення продуктивних інвестицій в Україну. Ми висловлюємо вдячність нашим партнерам за їхні зусилля та за нові можливості для України», — сказала перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, фінансовий сектор Великої Британії є одним із найрозвиненіших у світі. Тож Україна перейматиме найкращий британський досвід для відновлення та розвитку.

Відповідно до підписаного меморандуму, співпраця буде спрямована, зокрема, на: сприяння доступу українського бізнесу до довгострокового фінансування, розбудову потенціалу приватного сектору в Україні та допомогу Уряду та іншим органам влади у залученні прямих іноземних інвестицій та сприянні росту українського бізнесу.

Як зазначив Leadership Council Chair TheCityUK Брюс Карнегі-Браун, Меморандум підкреслює зобов’язання галузі фінансових та пов’язаних професійних послуг Великобританії активно підтримувати економічне відновлення України.

Як повідомлялось, станом на середину листопада 2023 року, за час повномасштабного вторгнення, Велика Британія надала понад 1,6 млрд доларів США прямої бюджетної підтримки, яка була спрямована на фінансування першочергових соціальних видатків.

Фото: Мінекономіки

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *