Завтра в Україні запрацює 31 новий комплекс автофіксації ПДР

Відновлять роботу 19 комплексів, які працювали до війни.

Завтра на дорогах України запрацює ще 50 комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомили у Національній поліції України.

19 комплексів, які працювали до повномасштабного вторгнення, зараз відновлять свою роботу.

Ще 31 прилад контролю запрацює на дорогах Україні вперше, зокрема у Борисполі, Кривому Розі, Миколаєві, Полтаві, Чернігові, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській та Одеській областях.

Підписуйтесь на наш Youtube канал

Загалом працюватиме 265 комплексів фіксації порушень ПДР.

Відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості передбачена статтею 122  КУпАП: на понад 20 км/год − 340 грн, а на понад 50 км/год − 1700 грн.

  • У жовтні Кабмін вніс зміни до Правил дорожнього руху, що має на меті наблизити українське законодавство до законодавства Європейського Союзу.
  • Водії зобов’язали вмикати під час руху на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.
  • Заборонено перевозити дітей зростом менш ніж 150 см у транспортних засобах без використання дитячих утримувальних систем, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, і на задньому сидінні мотоцикла та мопеда.
  • Уточнено перелік дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *