6 січня Запорізька область знову опинилася під масованими ударами російських військ. За даними голови Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова окупанти здійснили 380 обстрілів по 12 містах і селах регіону. Ці атаки завдали значної шкоди житловим будинкам і інфраструктурі, зруйнувавши щонайменше вісім будинків мирних мешканців.