Зі слів Жумаділова, йде лише він, команда залишається працювати “у межах свого бажання”
Додати LB.ua як бажане
джерело в Google

Арсен Жумаділов
Директор Агенції оборонних закупівель ДОТ Арсен Жумаділов 20 серпня написав заяву на звільнення, повідомив він під час пресконференції.
Зі слів Жумаділова, його останній робочий день на цій посаді – 31 серпня.
Причиною назвав те, що його контракт закінчувався на початку наступного року, відтак Агенція заходила би в новий закупівельний сезон із новою командою, що могло вплинути на тяглість процесів.
Реклама
«Це моє рішення, воно ухвалене не під чиїмось впливом», – додав Жумаділов.
Водночас заперечив, що звільняється на тлі історії з оголошенням тендерів. А також заперечив наявність конфлікту із попереднім керівництвом Міноборони.
Читайте такожРада зброярів заявила про недостатнє контрактування зброї і звернулася до Міноборони із закликом
Команда, за словами Жумаділова, залишається працювати в АОЗ.
«Вони далі працюють у межах свого бажання. І тепер це буде завданням нового керівника агенції і Міноборони, щоб це бажання зберігалося», – зазначив Жумаділов.
Тепер наглядова рада АОЗ має провести конкурс на нового директора Агенції. До цього виконуючим обовʼязки буде Олег Кльоц, директор із закупівель АОЗ, колишній гендиректор “Медичних закупівель України” .
Генеральним партнером проєкту Defense Tech є компанія F-Drones. Компанія розділяє погляди LB.ua щодо важливості обговорення теми оборонних технологій та не втручається у редакційну політику. Усі матеріали проєкту є незалежними та створеними відповідно до професійних стандартів.
