
В Україні у суботу, 27 червня, обмеження споживання електроенергії не плануються.
Як передає Укрінформ, про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Телеграмі.
«Завтра, у суботу, застосування заходів обмеження не планується», – йдеться у повідомленні.
У компанії закликають перенести користування потужними приладами на період із 10:00 до 16:00, а із 18:00 до 22:00 – споживати електрику ощадливо.
Як повідомлялося, внаслідок російських обстрілів станом на ранок 26 червня є знеструмлені споживачі у п'яти областях.
