
Підпишіться на нас в Google
У соцмережах ширяться повідомлення про відсутність світла.

У соцмережах тим часом повідомлять про зникнення світла та стрибки напруги / колаж УНІАН, фото УНІАН, pixabay
У Києві на лівому березі запроваджено екстрені відключення світла. Про це повідомляє ДТЕК.
“Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему”, – йдеться у повідомленні компанії.
Генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook також повідомив, що на лівому березі Києва екстрені відключення.
Відео дня
“Поки без деталей”, – наголосив він у своєму дописі.
У соцмережах тим часом повідомлять про зникнення світла, стрибки напруги та публікують повідомлення від ДТЕК про відсутність світла в окремих будинках орієнтовно до 13:50 за окремими адресами.
Новина доповнюється….
