
Кабінет міністрів виділив 3 млрд грн із резервного фонду на установку 216 блочно-модульних котелень, зокрема, у Києві.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко у Телеграмі.
"Уряд виділив з резервного фонду 3 млрд грн для встановлення 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити будинки та квартири надійним теплопостачанням в умовах російського енергетичного терору", – написала вона.

При цьому 966 млн грн уряд спрямовує Агентству відновлення для реалізації проєктів у Києві. Ще понад 2 млрд грн отримають області в межах реалізації планів стійкості.
Свириденко наголосила, що усе обладнання має бути введено в експлуатацію не пізніше 1 жовтня.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив рішення про проведення конкурсу на будівництво понад 1,3 ГВт нових генеруючих потужностей у межах планів стійкості.
Фото: Телеграм Юлія Свириденко
