Інцидент стався на станції “Палац Україна”.

Ілюстративне фото
У Києві призупиняли рух на “синій” (Оболонсько-Теремківській) лінії метрополітену.
Про це повідомляє пресслужба КП “Київський метрополітен”.
Затримка склала до 15 хвилин, через несанкціоноване проникнення пасажира у тунель на станції “Палац Україна”.
Обставини інциденту з’ясують працівники поліції. Раніше низка Telegram-каналів повідомляла, що метро “Палац Україна” закрито з технічних причин.
Наразі рух потягів відновлено.
- Київський метрополітен прокоментував ситуацію на станції «Лук’янівська» під час масованої атаки РФ
- ФотоНові виклики ракетних атак: Чи засипало шкільне укриття, що відбулося на «Лук’янівській» і чи безпечні паркінги
- У Києві відновила роботу станція метро «Лукʼянівська»
Київський метрополітен
