
«Укрзалізниця» уклала угоду про придбання 55 електровозів у французької компанії Alstom. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час спільної з президентом Франції Еммануелем Макроном пресконференції у Парижі, передає кореспондент Укрінформу.
«Сьогодні ми маємо ще одну дуже важливу угоду на придбання у Франції 55 нових електровозів. І це угода між нашою українською залізницею та французькою Alstom. Ми всіх вітаємо», – розповів Зеленський.
За його словами угода зміцнить логістику і транспорт в Україні.

Робочий візит Президента України до Франції / Фото: Офіс Президента






