За минулу добу на території області рятувальники ліквідували три пожежі в екосистемах. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі понад 3 га. Про це повідомляє vv.com.ua, з посиланням на ДСНС Запоріжжя.
Масштабна пожежа сталася в одному з населених пунктів Запорізького району. Горіла суха трава на відкритій території на площі 2,9 га. Рятувальники локалізували та ліквідували займання.
Для ліквідації пожеж залучалися 5 рятувальників та 1 одиниця техніки від ГУ ДСНС, а також 7 вогнеборців і 2 одиниці техніки від місцевої пожежної охорони.
Рятувальники закликають громадян відповідально ставитися до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, адже людська недбалість часто призводить до масштабних пожеж, які знищують гектари лісових насаджень.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що у Запоріжжі встановили першу «берлінську подушку» для зниження швидкості.
