Укрзалізниця розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військовослужбовців

Укрзалізниця розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військовослужбовців

З 8 липня оформити заявку можна буде в період від 5 діб до рейсу – до безпосередньо дня відправки.

Ілюстративне фото

Укрзалізниця розширює перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба компанії. 

“Продовжуємо трансформувати внутрішні процеси, щоб забезпечити військовослужбовців Сил оборони України місцями в поїздах при потребі термінових поїздок. Ми розширюємо перелік поїздів, на які доступне пріоритетне бронювання для військовослужбовців через сервіс, що дозволить нам гарантовано покривати більшу частину потреби у квитках для термінових відряджень з/до прифронтових регіонів”, – йдеться в повідомленні..

Компанія зазначає, що, оскільки в пріоритеті у неї саме забезпечення термінових поїздок військовослужбовців, вона адаптує «горизонт» бронювання квитків: з 8 липня оформити заявку можна буде в період від 5 діб до рейсу – до безпосередньо дня відправки.

“Робимо це, щоб забезпечити тим, хто воює за нас зі зброєю в руках, можливість побачити близьких в дуже коротку відпустку чи вирішити термінові справи, тож нагадуємо: для планових поїздок (із горизонтом планування понад 5 діб) маємо сервіс моніторингу квитків з автовикупом у застосунку”, – зауважили у компанії.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *