Єрмак: «Україна не готова до компромісів щодо цінностей»

Єрмак: «Україна не готова до компромісів щодо цінностей»

Керівник Офісу Президента заперечив можливість поступок щодо територій та суверенітету.

Андрій Єрмак

Під час візиту до Сполучених Штатів керівник Офісу Президента Андрій Єрмак відповів на запитання журналістів щодо переговорів з Росією та плану Дональда Трампа завершити війну.

Як пише Reuters, посадовець заявив, що Україна готова дослухатися до будь-яких порад щодо досягнення справедливого миру. Але компроміси щодо «важливих речей та цінностей» неможливі: йдеться про «незалежність, свободу, демократію, територіальну цілісність та суверенітет».

Єрмак визнав, що він не знає, яким чином Дональд Трамп збирається зупиняти війну. «Побачимо», — сказав керівник ОП репортерам. 

Він також нагадав, що підтримка України є двопартійною, а громадяни США, згідно з опитуваннями, прагнуть допомагати нашій державі і через два з половиною роки від початку вторгнення. Що ж до президентських виборів, то Єрмак назвав їх «рішенням, яке залежить лише від американського народу, і яке ми поважатимемо».

  • Україна хоче провести другий Саміт миру до кінця 2024 року.
  • ЗМІ стверджують, що план Трампа щодо України передбачає територіальні втрати та неможливість для Києва претендувати на приєднання до НАТО. 

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *