Встановити захисні екрани на станціях метро: на сайті Київради зареєстровано петицію

Встановити захисні екрани на станціях метро: на сайті Київради зареєстровано петицію

На сайті Київради зареєстровано петицію щодо встановлення захисних екранів на станціях метро / фото УНІАН, Андрій Марієнко

На сайті Київської міської ради зареєстровано петицію з пропозицією встановити захисні екрани на станціях метро. Зазначається, що петицію №13070 було опубліковано 28 червня, її автор — Богдан Коваленко. Петиція наразі зібрала 686 підписів із 6 тис. необхідних.

«Звертаємось із проханням встановити захисні екрани на станціях метрополітену. Це звернення викликане збільшенням випадків потрапляння пасажирів під потяги, що призводить до травм і смертей», — йдеться у тексті.

Зауважується, що важливим аспектом є те, що Україна «переживає складні часи у зв’язку з війною, що призводить до значного психологічного навантаження на населення».

Відео дня

«Частина громадян перебуває у тяжкому психологічному стані, що, на жаль, іноді призводить до суїцидальних намірів. Захисні екрани можуть стати важливим бар’єром, який запобігатиме трагічним випадкам», — зазначається у петиції.

Крім того, йдеться у тексті, навіть якщо людина не перебуває в тяжкому психологічному стані, «існує ризик втратити рівновагу, задивившись на прибуваючий потяг».

Також зауважується, що демобілізовані військові, які повертаються до мирного життя, «часто стикаються з фізичними обмеженнями, зокрема з ампутаціями кінцівок».

«Вони використовують милиці або інші допоміжні засоби, і можуть втрачати рівновагу на перонах, що збільшує ризик потрапляння під потяги», — йдеться у тексті петиції.

Так, вважає автор петиції, встановлення захисних екранів допоможе зменшити ризики для всіх категорій населення та покращить загальний рівень безпеки на станціях метрополітену.

Останні інциденти у київському метро

Як повідомляв УНІАН, 13 червня у київському метро жінка впала під потяг. Інцидент стався на станції «Контрактова площа».

У поліції Києва зазначили, що за попередньою інформацією, жінка 1985 року народження, перебуваючи на пероні, втратила рівновагу та впала на колію у той час, коли прибував потяг. Жінку з тяжкими травмами було госпіталізовано до медичного закладу.

27 червня сталося падіння пасажира під потяг в метро Києва. Пасажир потрапив під потяг на станції метро «Університет». В шоковому стані, без травматичної ампутації нижніх кінцівок, його передали лікарям.

28 червня на станції «Золоті ворота» у київському метро пасажир потрапив під потяг. Речник Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві в коментарі УНІАН повідомив, що жінка загинула.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Визнаних обмежено придатними чоловіків до 25 років тепер можуть мобілізувати: як усуватимуть колізію
  • Трамп «проїхався» по ультиматумах Путіна Україні, а Байден назвав нову загрозу з боку РФ
  • Що треба для перемоги у війні: командир із ЗСУ назвав «рецепт»
  • www.unian.ua

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *