В ISW відповіли, чи готує РФ новий наступ в Запорізькій області

В ISW відповіли, чи готує РФ новий наступ в Запорізькій області

Російські війська продовжують збільшувати тиск в районі Старомайорського на Донеччині, що свідчить про можливий наступ на цій ділянці фронту. Відомо, що 16 червня загарбники здійснювали обмежені наступальні дії в районі кордону Донецької та Запорізької областей. Проте, підтверджених просувань ворога поки що не зафіксовано.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на звіт ISW.

За даними джерела російські війська здійснювали потужні удари за допомогою плануючих бомб, що може вказувати на можливе посилення наступальних дій на цьому фронті в найближчі дні. Аналітики ISW зазначають, що активність ворога зростає, і є ймовірність більш інтенсивних бойових дій.

На Оріхівському напрямку Сили оборони України успішно відбили атаки російської армії. Російські війська намагалися витіснити українських воїнів із займаних позицій в районах Роботиного та Малої Токмачки Запорізької області, проте всі спроби ворога були безуспішними. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив, що характер дій противника суттєво не змінився. Жорсткі бої продовжуються в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринок та островів у прибережній частині лівого берега Дніпра. Українські воїни стійко тримають оборону, відбиваючи наступальні дії російських військ.

Російські окупанти продовжують намагатися посилювати свій тиск на Донеччині, зокрема в районі Старомайорського, та здійснюють активні дії на кордоні Донецької та Запорізької областей. Проте, Сили оборони України стійко відбивають усі атаки, не дозволяючи ворогу досягти суттєвих успіхів. Ситуація залишається напруженою, але контрольованою українськими військами.

Раніше ми повідомляли, якими стануть нові спроби РФ залучити українців з ТОТ до російського телебачення?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *