Як РФ посилила пропаганду в навчальних закладах на ТОТ України

Як РФ посилила пропаганду в навчальних закладах на ТОТ України

На ТОТ Запорізької області навчальний процес зазнав кардинальних змін, спрямованих на воєнні потреби РФ.

Про це повідомив начальник ЗОВА Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі, передає «Всі вісті».

Відродження військових ігор і нові дисципліни

За словами Федорова, окупаційна влада вводить у навчальний процес елементи, які були характерні для радянських часів, зокрема, дитячу військово-спортивну гру «Зірниця» та норми ГТО. З 1 вересня у школах запровадять воєнну складову: уроки стройової підготовки та тактики ведення бою замінять заняття з безпеки життєдіяльності.

«Освітній процес на тимчасово окупованих територіях давно знищений, РФ займається лише пропагандою. Але відвідування шкіл обов’язкове – інакше батьків позбавлять батьківських прав», – зазначив Федоров.

Примус до російської програми

Федоров також повідомив, що дітей змушують навчатися за російськими програмами, які просувають кремлівські наративи. У рамках цього, школярам організовують лекції від так званих «ветеранів СВО» РФ, які пропагують загарбницьку війну.

Військові проєкти та підготовка офіцерів

Значну увагу приділяють і розробці «наукових проєктів», пов’язаних із безпілотними літальними апаратами (БПЛА). Крім того, при цивільних вищих навчальних закладах відкривають кафедри підготовки офіцерів радіоелектронної боротьби, де готуватимуть кадри для ворожої армії.

Перебудова навчального процесу на тимчасово окупованих територіях Запорізької області під воєнні потреби вказує на глибоке втручання окупаційної влади у життя місцевих дітей, намагаючись перетворити їх на інструмент власної військової машини.

Раніше ми повідомляли, в яких областях РФ суттєво посилює атаки та обстріли?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *