Уряд погодив примусове вилучення на користь держави Одеського НПЗ

Уряд погодив примусове вилучення на користь держави Одеського НПЗ

Кабінет Міністрів погодив примусове вилучення в інтересах держави ПАТ «Одеський нафтопереробний завод», яке належало Сергію Курченку.

Про це повідомив заступник голови Національного агентства з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) Павло Великоречанін, передає Укрінформ із посиланням на АРМА.

«Сьогодні Кабінет Міністрів України погодив пропозицію Нацагентства щодо примусового вилучення в інтересах держави ПАТ «Одеський нафтопереробний завод», — повідомив Великоречанін.

За його словами, це рішення дозволяє примусово вилучити об’єкт права власності Російської Федерації та його резидентів, що стосується корпоративних прав у розмірі 99,5766 % акцій цього заводу і його боргових зобов’язань перед резидентами Російської Федерації, а також 100 % статутного фонду ТОВ «Енергія і газ Україна».

За дорученням Президента України уряд та АРМА розробили дорожню карту щодо подальшого розвитку та використання потужностей арештованого заводу, який до накладення на нього арешту належав проросійському бізнесмену.

Як повідомлялося, у 2021 році Київський райсуд Одеси ухвалив рішення про передачу майнового комплексу ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» і ТОВ «Енергія і газ Україна» в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *