Чому армія РФ відкрила нову ділянку на фронті, та що прогнозують експерти?

Чому армія РФ відкрила нову ділянку на фронті, та що прогнозують експерти?

На початку червня російські військові активізувалися на новій ділянці фронту в Запорізькій області – на захід та схід від села Нестерянка, що розташоване в Оріхівській громаді Пологівського району.

Про це повідомили аналітики проєкту DeepState, передає «Всі вісті».

Це просування може стати загрозою для українського тилу, що захищає важливі оборонні позиції в районі Роботиного та Оріхова.

Станом на 5 червня, за даними DeepState, російські сили зуміли просунутися біля Роботиного. Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що російські військові здійснили невдалі спроби наступу в районі Малої Токмачки на оріхівському напрямку.

Начальник Оріхівської міської військової адміністрації Микола Вініченко розповів «Новинам Приазов’я» про складну гуманітарну ситуацію у селі Нестерянка, яке перебуває під окупацією. За його словами, у селі, де до вторгнення мешкало близько 1500 осіб, зараз залишилося лише близько 70 жителів.

«До повномасштабного вторгнення в селі було близько 1500 людей, масштаби руйнувань, за словами мешканців, досягають 70%. Гуманітарна допомога від країни-агресора не надається. Воду люди набирають з колодязів, нічого не завозиться. Люди живуть здебільшого у приватному секторі та підвалах. Електропостачання у них відсутнє з 2022 року, водопостачання теж немає», – повідомив він.

Ситуація в Запорізькій області залишається напруженою. Російські війська продовжують спроби прорвати українську оборону, відкриваючи нові фронти та погіршуючи гуманітарну ситуацію в окупованих населених пунктах. Важливими залишаються зусилля Збройних сил України щодо стримування противника та забезпечення безпеки мирного населення.

Нагадаємо, що чекає домашнього тирана із Запоріжжя, який атакував поліцію?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *