Без світла може залишитися навіть критична інфраструктура: YASNO звернулося до українців

Без світла може залишитися навіть критична інфраструктура: YASNO звернулося до українців

В Україні без світла може залишитися критична інфраструктура / фото УНІАН, Віктор Ковальчук

У вівторок, 4 червня 2024 року, в Україні була найскладніша ситуація з енергопостачанням за кілька останніх днів. Про це повідомив директор компанії-постачальника YASNO Сергій Коваленко.

«Завтра знову з обмеженнями цілий день. Якщо будемо перевищувати їх, то й і з екстреними відключеннями теж. Я розумію, що на вулиці жарко. Але історія така, що вже навіть постачання в об’єкти критичної інфраструктури під час екстрених може перериватися. Про це говорить «Укренерго», – написав він у Facebook.

Коваленко також звернувся до українців. Він закликав людей думати про це «наступного разу, коли будете включати кондиціонер».

Відео дня

Відключення світла в Україні 

У середу, 5 червня 2024 року, в Україні упродовж доби прогнозується дефіцит електроенергії. «Укренерго» повідомило, що споживання електроенергії будуть діяти для усіх областей країни з 00:00 до 24:00.

Ситуація в енергосистемі України

З кінця березня і до початку травня 2024 року внаслідок російських обстрілів обʼєктів енергетичної інфраструктури було знищено понад 8 ГВт потужностей. Як зазначив експерт із енергетики Українського інституту майбутнього в Києві, старший науковий співробітник Інституту Кеннана у Вашингтоні Андріан Прокіп, йдеться майже про половину пікового зимового споживання.

Водночас член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк попередив українців, що наступної зими можливі відключення світла по 10 годин на добу. 

www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *