ЄБРР розробляє проєкт зі страхування вантажів на території України

ЄБРР розробляє проєкт зі страхування вантажів на території України

Європейський банк реконструкції та розвитку працює над проєктом, який дозволить страхувати товари, що знаходяться на території України, до того, як вони потрапляють на території, де можна використовувати страхування від міжнародних страхових компаній.

Про це під час Agro Ukraine Summit 2024 повідомила асоційована директорка, старша банкірка Агробізнесу ЄБРР Анна Лебединець, передає Укрінформ з посиланням на УЗА.

«В Україні вже надаються послуги страхування зерна і суден, які вже вийшли з України, є інституції, які надають страхування інвестицій від воєнних ризиків. Ми ж працюємо над страхуванням товарів, які знаходяться на зберіганні чи в дорозі й перебувають на території України, де ризиків надзвичайно багато. Такий вид страхування буде стимулювати торгове фінансування», — Лебединець.

За її словами, очікується, що механізм страхування запрацює до кінця 2024 року.

Як повідомлялося, з початку повномасштабного вторгнення РФ допомога Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Україні сягнула майже 4 млрд євро. Станом на травень 2024 року загальний обсяг спрямованого Україні фінансування ЄБРР за весь період співпраці становить понад 19,5 млрд євро. На стадії реалізації в державному секторі знаходиться 10 спільних проєктів загальним обсягом позик 2,1 млрд євро. У 2024 році в межах проєктів, що реалізуються, вибірка становить понад 150 млн євро.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *