Чи говорить зменшення атак на Мелітопольському напрямку про новий пріоритет РФ

Чи говорить зменшення атак на Мелітопольському напрямку про новий пріоритет РФ

На Мелітопольському напрямку продовжуються позиційні бої за село Роботине, проте російські війська не досягають значних успіхів. Це село в Запорізькій області майже зруйноване і перебуває під постійними обстрілами, але окупанти не можуть взяти його під свій контроль.

Про це в ефірі телеканалу Freedom розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук, передає «Всі вісті».

Плетенчук зазначив, що росіяни постійно намагаються штурмувати Роботине, але зазнають серйозних втрат. Інколи вони припиняють свої атаки на деякий час, що свідчить про складність ситуації для них. Нагадаємо, окупанти двічі за останній місяць заявляли про контроль над Роботиним, але ці заяви не відповідали дійсності.

Українські військові канали повідомляють, що село перебуває в сірій зоні, під обстрілами з обох сторін. Окупанти іноді намагаються прориватися в село на мотоциклах, але зазвичай швидко гинуть. Військові експерти вважають, що заяви російського Міноборони є інформаційними провокаціями, спрямованими на відвернення уваги від влучень по аеродрому Бельбек та деморалізацію українського суспільства.

Плетенчук також розповів про ситуацію в Херсонській області, зокрема про український плацдарм на лівому березі Дніпра в селі Кринки. Росіяни зосередили там свою увагу, але також не досягають значних успіхів. У зоні відповідальності українських сил на Херсонщині найактивніші бойові зіткнення відбуваються саме в районі Кринок.

За останню добу в районі Роботиного окупанти зробили одну невдалу спробу штурму, згідно з повідомленням Генерального штабу ЗСУ. Карти Deep State також не фіксують просування окупантів. Інститут вивчення війни зазначає, що 29 травня в західній частині Запорізької області тривали позиційні бої, але лінія фронту залишилася незмінною.

Російські війська продовжували атаки в районі Роботине, Вербового, Малих Щербаків та малої Токмачки. Позиційні бої також тривали на лівому березі Херсонської області в районі Кринок, але попри посилені атаки, росіяни не досягли успіхів.

Нагадаємо, що чекає двох мешканців Запоріжжя, які вимагали кошти за відкуп від мобілізації?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *