Україна сьогодні вже залучала аварійне постачання електроенергії з трьох країн

Україна сьогодні вже залучала аварійне постачання електроенергії з трьох країн

В Україні минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

Сумарний обсяг екстреного постачання становив менш як 3% від добового споживання електроенергії, ідеться в повідомленні.

На запит України в неділю, 12 травня, уже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Польщі, Румунії та Словаччини.

Також сьогодні Україна надаватиме аварійну допомогу на запит Польщі — отримуватиме надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, в Міненерго закликають споживачів зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері, з 17:00 до 22:00).

Промисловості слід переглянути виробничі процеси для зменшення навантаження на енергосистему, а також максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми.

У Донецькій області знеструмлювалася шахта. У той момент на підприємстві працівників не було.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 6871 МВт*год, додали в Міненерго.

Як повідомляв Укрінформ, Латвія допомагає Україні з підтримкою енергетики, що постраждала внаслідок російських обстрілів: триває пошук обладнання, необхідного для ремонту відновлення енергетичної інфраструктури, а також пошук шляхів децентралізації теплоенергопостачання українських громад.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *