Окупанти продовжують безуспішні спроби захоплення острова Нестрига, — Сили оборони

Окупанти продовжують безуспішні спроби захоплення острова Нестрига, — Сили оборони

Під час висадки на острові ворог зазнає великих втрат.

Після того як ЗСУ взяли під контроль острів  Нестрига у Херсонській області, росіяни намагаються знову захопити територію острова. Наразі там щоденно тривають інтенсивні бойові дії.

Як повідомив речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону, російські військові періодично намагаються висадитися на острів, зазнаючи при цьому великих втрат, пише РБК-Україна.

«Тривають постійно бойові дії, вони (росіяни — ред.) намагаються висадитися туди періодично. Тому, відповідно, ми вимушені відбивати ці атаки. Там зараз велика щільність FPV-дронів, мова про сотні. Але і з нашої сторони так само вони застосовуються», — розповів Плетенчук.

За його словами, РФ зазнає там серйозних втрат, лише за вчорашній день на цьому напрямку — 115 втрат особового складу, половина з них — мертвими.

  • ЗС РФ намагаються захопити острів Нестрига, який ЗСУ нещодавно взяли під свій контроль. Однак спроби окупантів висадитися на узбережжі острова невдалі. На узбережжі острова постійно спостерігаються трупи окупантів.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *