«Ліси України» ініціювали 254 кримінальні справи за фактами зловживань на своїх підприємствах

«Ліси України» ініціювали 254 кримінальні справи за фактами зловживань на своїх підприємствах

За матеріалами внутрішніх перевірок ДП «Ліси України» правоохоронні органи розслідують 254 справи щодо зловживань у державних лісгоспах.

Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба держпідприємства, передає Укрінформ.

«Департаментом безпеки «Лісів України» передано правоохоронцям 528 повідомлень про можливе вчинення кримінальних правопорушень. У результаті зараз проводиться 254 досудових розслідування. По 125 справах Нацполіція, ДБР, прокуратура на постійній основі залучила співробітників безпеки «Лісів України» для проведення слідчих дій», — йдеться в повідомленні.

За інформацією «Лісів України», це рекордна кількість справ, ініційованих підприємством. Практично кожна підозра, гучне затримання працівників лісової галузі ґрунтуються на перевірках, які проводила внутрішня безпека ДП.

За фактами комплексних перевірок підприємство обіцяє наступного тижня низку резонансних новин. «Буде дуже масштабно і гучно!» — зауважили в компанії.

Як повідомлялося, прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури подали позов до суду з вимогою про стягнення 265 тис. грн шкоди, заподіяної незаконною рубкою лісу на ввіреній території, з однієї з регіональних філій ДП «Ліси України». Факт незаконної рубки встановили фахівці департаменту безпеки ДП «Ліси України», які звернулись до прокуратури.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *