Укрпошта вже продала ретро автомобілів на ₴3,3 мільйона

Укрпошта вже продала ретро автомобілів на ₴3,3 мільйона

На перших аукціонах з продажу застарілого автопарку АТ «Укрпошта» отримало 3,28 млн грн, на 60% більше стартової ціни.

Про це в Телеграмі повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський, передає Укрінформ.

«Вчора відбулось 7 аукціонів на суму 3 281 070 гривень, при стартовій ціні 2 049 027, тобто ріст ціни на аукціоні — 60%+. Як Вам «мотлох»?», — йдеться в повідомленні.

Сьогодні відбудуться ще три аукціони, сукупна вартість лотів яких становить 400 тис. грн.

Крім того, Смілянський зазначає, що ще 6 аукціонів, на які прийшло по одному учаснику (Закарпаття, Львів, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ), будуть продовжені на 7 днів. Також повторні аукціоні відбудуться у Дніпрі, Харкові та Одесі, проведенню яких завадила безпекова ситуація. А днями компанія оголосить про нові торги, на які будуть виставлені ще 500 автівок.

«Це називається «ефективне використання державного майна». Не вкрали, не роздали (своїм чи не своїм), а прозоро продали на аукціоні і тепер ці кошти вкладемо в розвиток компанії та підготовку до зими», — прокоментував очільник Укрпошти суспільний розголос, який набула новина про розпродаж автівок.

Він також повідомив, що незабаром Укрпошта почне виставляти на продаж старі комп’ютери.

Як повідомлялося, АТ «Укрпошта» виставило на продаж у системі Prozorro.Продажі 531 своїх автомобілів, здебільшого 90-их та 2000-их років, щоб зібрати кошти на оновлення автопарку.

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *