Що буде з цінами на бензин у травні: експерт назвав умову стрибка вартості

Що буде з цінами на бензин у травні: експерт назвав умову стрибка вартості

Експерт пояснив, що буде з цінами на бензин у травні / фото УНІАН, Олександр Синиця

Експерт Сергій Куюн пояснив, чого чекати від цін на бензин у травні. Він вважає, що стрибки цін можуть бути, якщо змінитися ціна у світі

«Як поводитиметься світовий ринок, поки що ніхто не може сказати. Бачимо, що всі били на сполох щодо ситуації з Ізраїлем та Іраном, ціна на нафту по 150 доларів за барель тощо. А в результаті ціна пішла вниз. Або, наприклад, не бийте по російських заводах, бо ціна буде дорожчою. Але ціна впала», — зазначив експерт у коментарі 24 каналу.

За його словами, на зростання цін на паливо впливає два основні чинники:

Відео дня

 • світові ціни;
 • курс долара.
 • «Ось був там долар 38 гривень, сьогодні він уже в середньому 39,5 гривні. Тобто півтори гривні додав, а це відповідно 1,2 гривні до ціни палива виключно внаслідок курсу», — підсумував Куюн.

  Реакція США на удари України по НПЗ — головні новини

  Україна активно била по російських об’єктах нафтогазової галузі. З’ясувалося, що окупанти не в змозі захистити свої об’єкти.

  Незабаром у західних ЗМІ з’явилася інформація про те, що Вашингон просив Україну не бити по російських НПЗ, адже це може призвести до зростання цін на нафту, а також до помсти з боку Москви.

  Пізніше міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що українські атаки по російських НПЗ можуть вплинути на світові енергетичні ринки.

  www.unian.ua

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *