Велика Британія надасть Україні авіабомби Paveway з лазерним наведенням у межах останнього пакету допомоги

Велика Британія надасть Україні авіабомби Paveway з лазерним наведенням у межах останнього пакету допомоги

Ці бомби можуть бути встановлені або на американські винищувачі F-16, які мають надійти через кілька місяців, або на старіші літаки радянської епохи.

Ілюстративне фото: бомби Paveway IV

Велика Британія надасть Україні бомби Paveway IV з лазерним наведенням у рамках останнього пакету військової допомоги, повідомляє The Telegraph. 

Бомби Paveway IV, вперше використані Королівськими ВПС в Афганістані, оснащені боєголовкою вагою 500 фунтів і використовує GPS і лазерне наведення для досягнення високого рівня точності.

Storm Shadow, катери, бронемашини. Великий пакет від Сполученого Королівства

Бомби можуть бути встановлені або на американські винищувачі F-16, які мають надійти через кілька місяців, або на старіші літаки радянської епохи.

  • Напередодні уряд Великої Британії анонсував свій найбільший пакет допомоги для України із ракетами Storm Shadow, катерами та бронемашинами. 
  • Також прем’єр Британії пообіцяв збільшити витрати на оборону з гарантованим фінансуванням для України. До 2030-го бюджет Сполученого Королівства має передбачати 87 мільярдів фунтів на рік для військової сфери.
  • Раніше міністр оборони Великї Британії Грант Шеппс повідомив про можливість надання Україні прототипу лазерної зброї DragonFire, яка може збивати дрони і ракети.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *