Автобуси тепер можуть обирати в єЧерзі час перетину кордону з Молдовою

Автобуси тепер можуть обирати в єЧерзі час перетину кордону з Молдовою

Із 24 квітня в єЧерзі запрацювала послуга бронювання для автобусів конкретного часу перетину кордону з Молдовою на десяти пунктах пропуску.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ.

«Із 24 квітня вже на 10 пунктах пропуску з Молдовою кожному автобусу буде доступна можливість обрати час перетину кордону у межах послуги єЧерга», — йдеться в повідомленні.

Так, скористатися послугою перетину кордону відповідно до вказаного часу перевізники зможуть на пунктах пропуску «Мамалига — Крива», «Могилів-Подільський — Отач», «Виноградівка — Вулканешти», «Малоярославець 1 — Чадир-Лунга», «Нові Трояни — Чадир-Лунга», «Рені — Джурджулешти», «Серпневе 1 — Басараб’яска», «Старокозаче — Тудора», «Табаки — Мирне», «Росошани — Бричень».

Автобуси тепер можуть обирати в єЧерзі час перетину кордону з Молдовою

Згодом така можливість буде доступна на пункті пропуску «Паланка — Маяки — Удобне».

Реєстрація у новий тип черги, яка має назву «За розкладом», для пунктів пропуску з Молдовою розпочався 24 квітня о 12:00. Рух автобусів за новим записом буде 25 квітня о 12:00.

«Понад місяць така опція працює на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» з Польщею, де їдуть лише регулярні автобуси, і там ми вже бачимо результат. Кількість автобусів, що перетинають кордон за добу, не зменшилась, натомість всі їдуть відповідно до вказаного часу. Тобто наші люди більше не чекають у фізичних чергах. Паралельно спільно з Державною прикордонною службою працюємо над тим, щоб збільшувати пропускну здатність кордону саме для автобусів, це дозволить забезпечити більше можливостей перевізникам обирати час перетину кордону», — зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Як повідомлялося, послуга реєстрації в електронній черзі була масштабована на автобуси у серпні 2023 року. Наразі в режимі тестування вона працює на ключових пунктах пропуску для автобусів.

Фото: Мінвідновлення

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *