РФ активізувала атаку фейками: в ЦПД попередили про дві гарячі теми в інформаційній війні

РФ активізувала атаку фейками: в ЦПД попередили про дві гарячі теми в інформаційній війні

У Центрі протидії дезінформації заявили про посилення Росією провокацій та дезінформації з метою безпідставного звинувачення України у тероризмі. Особливою активністю Кремля є фабрикація заяв про удари безпілотників по Запорізькій атомній електростанції.

Про це повідомляє «Всі вісті», посилаючись на ЦПД.

Згідно з уточненням, російська сторона розповсюджує інформацію про вигадані удари безпілотників, які, як стверджується, здійснюються Україною на окупованій росіянами території навколо Запорізької АЕС.

Також використовується маніпулювання занепокоєнням з боку МАГАТЕ, з метою звинувачення України в ядерному тероризмі.

Крім того, російська пропаганда розповсюджує «свідчення» затриманих осіб, які, як стверджується, зв’язані із здійсненням теракту в підмосковному Крокус-Сіті. Затримані, яких попередньо піддавали жорстоким побиттям, розповідають, що після теракту мали вирушити до Києва для отримання винагороди.

Стратегія РФ полягає в організації подібних провокацій з метою звинувачення України в актах тероризму. Кремль намагається підняти тему «українського сліду» у теракті в підмосковному Крокус-Сіті, незважаючи на зв’язки ФСБ з ІДІЛ та «підпис» російських спецслужб. Паралельно, Росія здійснює атаки безпілотниками по ЗАЕС, вигадуючи загрозу для станції та ядерної безпеки, що за словами керівника Центру протидії дезінформації, лейтенанта Андрія Коваленка, є спробою розшарувати громадян України та викликати паніку.

Центр закликає громадян не піддаватися маніпуляціям російської пропаганди.

Нагадаємо, якими стали нові удари РФ по Запорізькій області, та що відомо про кількість жертв?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *