Як пройшов візит депутатки Європарламенту до Запорізької області, та на що це може вплинути?

Як пройшов візит депутатки Європарламенту до Запорізької області, та на що це може вплинути?

Під час візиту до Запорізької області голова облдержадміністрації Іван Федоров та депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель обговорили широкий спектр нагальних питань, серед яких забезпечення житлом внутрішніх переселенців, створення безпечного освітнього середовища, підтримка сил оборони України та розвиток медичної галузі регіону.

Про візит депутатки Європарламенту повідомляє «Всі вісті», посилаючись на сайт Запорізької ОДА.

Федоров висловив вдячність Європарламенту за підтримку України та наголосив на важливості спільних зусиль у забезпеченні безпеки та стабільності в регіоні. Він підкреслив, що Запорізька область до початку війни була стратегічно важливим центром, а з початком конфлікту перетворилася на прихисток для десятків тисяч переселенців.

Голова облдержадміністрації також підкреслив значення Дніпровської ГЕС як ключового джерела відновлюваної енергії та наголосив на необхідності підтримки та розвитку енергетичного комплексу регіону.

Представники обласної адміністрації презентували гостям проєкти, спрямовані на забезпечення життєвих потреб переселенців та підтримку медичної галузі. Віола фон Крамон-Таубадель висловила готовність підтримувати ці ініціативи та розвивати співпрацю між Європарламентом та Запорізькою областю.

Нагадаємо, чи загрожує Запорізькій області масштабний наступ РФ, та що відомо про сили окупантів?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *