Як війна змінила ціни на нерухомість у Запоріжжі за два роки, та якою стала нова тенденція?

Як війна змінила ціни на нерухомість у Запоріжжі за два роки, та якою стала нова тенденція?

Під час початку повномасштабної війни в Запоріжжі спостерігалося падіння цін на квартири. Проте зараз, після двох років, вони стабілізувалися і навіть зросли як у продажу, так і в оренду.

Про ситуацію з нерухомістю у Запоріжжі повідомляє «Всі вісті», посилаючись на Zprz.city.

Відповідно до інформації «Лун» за лютий цього року в середньому однокімнатні квартири у Запоріжжі продаються за 21 тисячу доларів. Двокімнатна квартира буде коштувати вже 28 тисяч доларів, а за три кімнати доведеться заплатити приблизно 39,5 тисяч доларів.

Керівник комітету з навчання, професійної підготовки та підвищення кваліфікації ЗР АФНУ (Асоціації фахівців з нерухомості України) Вікторія Шахмаєва розповіла журналістам zprz.city, що ринок нерухомості в Запоріжжі реагує на військову ситуацію. Після приходу 2024 року багато угод завершилися, але деякі об’єкти залишаються привабливими для покупців. Також з’явилися випадки купівлі житла за житлові сертифікати через програму компенсації за зруйноване майно.

Попит на однокімнатні квартири в центрі міста, які раніше в основному здавали в оренду, зменшився, а зросла популярність двокімнатних і трикімнатних квартир. Переселенці, які приїхали в місто, шукають житло з ремонтом та меблями. Прогнози щодо ринку нерухомості важко зробити через нестабільну ситуацію на фронті, але ціни залишаються стабільними.

В цілому, ринок нерухомості в Запоріжжі після війни показує стабільний розвиток, а ціни залишаються на досить високому рівні.

Раніше ми повідомляли, яким став початок повноцінного мобілізаційного обліку РФ на ТОТ Запорізької області?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *