Чи встигне Україна створити фортифікації у Запорізькій області до нового великого наступу РФ?

Чи встигне Україна створити фортифікації у Запорізькій області до нового великого наступу РФ?

Керівник Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров провів виїзну нараду на місцях будівництва оборонних споруд у Запорізькому напрямку. Стало відомо, чи вдасться виконати всі роботи вчасно.

Про результати виїзної наради повідомляє «Всі вісті», посилаючись на сайт Запорізької ОДА.

Федоров зазначив, що будівництво активно ведеться вздовж усього фронту в регіоні. На кожній локації розгортається комплекс споруд, який призначений як для розміщення особового складу Сил оборони, так і для військової техніки.

«Ми підтримуємо тісний зв’язок з військовими. Кілька разів на тиждень ми разом вирушаємо на об’єкти будівництва. Якщо потрібно, ми оперативно вносимо корективи. Щоденні звіти та тижневі наради з Офісом Президента та Міністерством оборони підтверджують, що будівництво оборонних споруд належним чином контролюється і буде завершено вчасно», — підкреслив голова ОДА.

Варто зазначити, що Україна буде намагатися створити захисні фортифікації до початку цього літа. Західні експерти прогнозують, що саме влітку РФ може піти у новий масштабний наступ. Це зумовлено погодними змінами та затримками західної військової допомоги.

Раніше ми повідомляли, РФ створює нові бази окупантів у Запорізькій області: партизани опублікували важливе відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *