Глава Нацбанку розповів про зустріч із представниками МВФ

Глава Нацбанку розповів про зустріч із представниками МВФ

Національний банк провів зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду, регулятор окреслив усі ключові питання до обговорення, зокрема виклики для економіки та фінансового сектору.

Як передає Укрінформ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Національного банку Андрій Пишний.

"Повернувся до Києва й одразу з колегами продовжуємо роботу з Міжнародним валютним фондом. Розпочали експертні дискусії, які продовжаться у Варшаві наприкінці тижня вже в контексті третього перегляду програми розширеного фінансування (EFF)", — написав Пишний.

Він зазначив, що представники Нацбанку провели першу зустріч з Умою Рамакрішнан, заступником директора Європейського департаменту МВФ та її колегами – керівником Місії МВФ в Україні Гевіном Греєм, його заступницею Саною Надім, заступником виконавчого директора МВФ Владиславом Рашкованом та постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном.

Глава Нацбанку розповів про зустріч із представниками МВФ

"Окреслили усі ключові питання до обговорення, зокрема виклики для економіки, фінансового сектору. Як і у випадку попередніх двох переглядів, ми підготувалися дуже ретельно. Підсумки 2023 року чітко продемонстрували нашу спроможність у виконанні свого мандата та забезпеченні руху за програмою з МВФ. Завдання поточного року точно не будуть легшими, однак ми дуже прагматично підходимо до процесу оцінки ризиків", — зазначив Пишний.

Глава Нацбанку розповів про зустріч із представниками МВФ

Він підкреслив, що досвід попередніх місій чітко демонструє, що завдяки глибокій експертній взаємодії та синергії між командами України та МВФ вдається напрацювати дієві інструменти та рішення.

Як повідомляв Укрінформ, команда МВФ 12 лютого розпочинає зустрічі у Києві з представниками влади України та іншими партнерами.

Фото: НБУ

www.ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *