Удар українських Сил оборони по аеродрому «Бельбек» підірвав потенціал російської авіації, — розвідка

Удар українських Сил оборони по аеродрому «Бельбек» підірвав потенціал російської авіації, — розвідка

Наступні удари по важливих об’єкта РФ в окупованому Криму підвищать ймовірність помилки або прорахунку для російської авіації.

31 січня Україна завдала удару по російському аеродрому Бельбек у Криму, в результаті чого був знищений «бункер координаційного центру радіолокаційного контролю», що ще більше підірвало потенціал російської авіації.

Про це ідеться у звіті британської розвідки Міноборони Великобританії.

«Це майже напевно погіршить здатність РФ координувати повітряну діяльність у Чорноморському регіоні, збільшуючи залежність від і без того перевантаженого парку літаків A-50, а також навантаження на все більш виснажених досвідчених фахівців, які можуть керувати повітряними операціями», – зазначають у британській розвідці.

Розвідувальне агенство додає, що російська доктрина передбачає значну роль наземних пунктів управління для координації повітряних сил, особливо винищувачів, зокрема й в умовах повномасштабного вторгнення в Україну.

З огляду на бойові дії в Україні «майже напевно російські пілоти та наземний персонал потерпають від виснаження та бойової втоми», йдеться у звіті.

«Будь-які подальші удари по критично важливих вузлах координації в Криму майже напевно посилять цей тиск, створюючи підвищену ймовірність помилки або прорахунку для російської авіації», – додають у британській розвідці.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *