Суд залишив Дубінського під вартою до 8 квітня

Захист подаватиме апеляцію на це рішення.

Олександр Дубінський (архівне фото)

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід для нардепа Олександра Дубінського. Згідно із судовим рішенням, Дубінський залишиться у СІЗО до 8 квітня 2024 року.

Про це «Суспільному» повідомив адвокат Руслан Гладкий.

Він зазначив, що захист подаватиме апеляцію на це рішення.

21 грудня 2023 року у Київському апеляційному суді відбулося засідання щодо Дубінського. Захисники та сам нардеп просили скасувати підозру в організації схеми незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Суд залишив ухвалу без змін.

26 грудня Печерський райсуд переніс засідання щодо зміни запобіжного заходу нардепу Дубінському на 27 грудня з огляду на те, що Дубінськогойого не доставили до зали суду, бо слідчий не надав відповідного дозволу.

27 грудня 2023 року суд залишив запобіжний захід без змін і відправив його Дубінського в СІЗО.

У чому підозрюють Олександра Дубінського

  • Загалом цей народний депутат отримав три підозри: в підробці службових документів, у організації схеми виїзду за кордон військовозобов’язаного та в державний зраді.
  • Першу підозру депутату оголосили 8 серпня 2023. Вона була пов’язана з виїздом депутата за кордон нібито для супроводу на лікування батька.
  • 11 листопада 2023 завершили досудове розслідування у справі незаконно визду Дубінським за кордон. Слідчі встановили, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів. У зверненні щодо дозволу на виїзд він вказав підставу – супроводження батька на лікування, однак насправді поїхав на відпочинок. До того ж депутат і батько виїхали за кордон окремо, а батько взагалі повернувся до України набагато раніше, ніж народний обранець.
  • Зараз народний обранець перебуває під вартою. За даними слідства, він входив до складу злочинної організації, яку сформувало головне управління російського генштабу.

lb.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *